Papildomos paslaugos

Kasdienybė susideda iš milijono detalių. Tad kartais tiesiog neįmanoma visko prisiminti! Būtent tada išsigelbėjimo ieškok pas mus, nes čia rasi visko, ko gali prireikti tavo džiugiai kasdienybei.

Spauda

Pradedame dirbti jau 6 valandą ryto, todėl NARVESEN parduotuvėse naujausią dienos spaudą tu visada gausi pirmas! Nacionaliniai ir regioniniai dienraščiai bei savaitraščiai, įvairūs verslo, pramogų, kelionių ir laisvalaikio žurnalai, vaikams skirta spauda – mūsų prekybos vietose tavęs laukia daugiau nei 600 pavadinimų leidinių ir knygų.

Būtiniausios prekės

Nulūžo kulniukas? Pametei dantų šepetėlį? O gal staigiai prireikė rašiklio? Užsuk į NARVESEN parduotuvę – čia rasi visko, nuo higienos ir kanceliarinių prekių iki žaislų ir kitų smulkmenų. Esame pasiruošę padėti net ir pačiu netikėčiausiu momentu!

Loterijos bilietai

Kiekvienoje NARVESEN parduotuvėje gali išbandyti savo sėkmę! Čia parduodami „Olifėja“ momentinės loterijos bilietai, „Teleloto“, „Jėga“, „Keno loto“, „Eurojackpot“, „Nacionalinės loterijos“ bei „Vikingų loto“ loterijos bilietai. Juk niekada nežinai, kada nusišypsos laimė!

Nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių surinkimas

Visose NARVESEN parduotuvėse gali atiduoti nešiojamąsias baterijas ir akumuliatorius perdirbimui. Saugokime gamtą kartu! Apie žalingą baterijų ir akumuliatorių poveikį daugiau gali sužinoti čia.