Mūsų vertybės

Mūsų vertybės

Reitan grupės vizija - būti iš tiesų į vertybes orientuota organizacija

Mūsų vertybės - tai sąrašas pačių geriausių darbo principų, kuriuos kaip sėkmės faktorius įvardino mūsų parduotuvių darbuotojai. Dabar tai mūsų verslo filosofijos ir įmonės kultūros ašis, kuri geba suvienyti septyniose šalyse veikiančius verslus be jokių sudėtingų biurokratinių procedūrų.
 
  • Mes įgyvendinsime įmonės verslo idėją.

Negali būti geriausias visose srityse. Didžiausia mūsų darbuotojų stiprybė - dėmesys ir susitelkimas ties svarbiausiais savo atliekamais darbais. 

  • Mes laikomės aukštų verslo etikos standartų.

Jei dirbi Reitan grupei, priklausai jai 24 valandas per parą. Kiekvieno mūsų darbuotojo pareiga rūpintis organizacijos reputacija bei prisidėti prie geresnės visuomenės kūrimo.

  • Mes neturėsime skolų.

Dėl įsiskolinimo susidaro palūkanos, o palūkanos yra mokestis už kantrybės trūkumą. Vertiname finansinę nepriklausomybę nuo bankų ir kredito įstaigų, nes augdami iš savo kapitalo jaučiamės saugesni ir labiau savim didžiuojamės.

  • Mes skatinsime laimėjimo kultūrą.

Dirbdami mes entuziastingai bendradarbiaujame, skatiname vienas kitą, džiaugiamės už vienas kito pasiekimus ir taip padedame vienas kitam tapti Nugalėtojais! 

  • Mes mąstome pozityviai ir esame įžvalgūs.

Vertiname praeitį, tačiau gyvename ateitimi ir drąsiai priimame pokyčius.

  • Mes kalbame vieni su kitu - ne vienas apie kitą.

Atvira, paprasta ir pozityvi bendravimo forma, kai visi gali pasitikėti vienas kitu, mūsų kultūrai yra labai svarbi. Reitan grupės nariai sako, ką galvoja, bet sako asmeniui, su kuriuo tai susiję. Tai ugdo mandagumą ir nuolankumą aplinkiniams.

  • Klientas yra mūsų pagrindinis vadovas.

Dėl kliento ši įmonė yra įkurta, todėl jis ir yra aukščiausias mūsų vadovas. Gerbiame jį ir kasdien stengiamės jo akyse užsitarnauti fantastiškos įmonės vardą.

  • Siekiame, kad dirbti būtų smagu ir kad įmonė būtų pelninga.

Jei norime sukurti kažką, turime mėgti savo darbą ir mylėti savo įmonę. Jei mums smagu, ji gali tapti pelninga. Todėl kiekvieną savaitę savęs paklausiame: ką aš padariau, kad dirbti Reitan grupėje būtų smagu.